FK Xtreme Karviná

Vše o Futsal Klubu Xtreme Karviná

Historie klubu

Klub vznil ke dni 14.března 2010. Klub s prozatím neexistujícím jménem se sehrává na hřišti Kovona Karviná a v průběhu letošního roku má v plánu registraci do 4té Karvinské futsalové ligy. Většina hráčů prošla rukou trénérů v Lokomotivě Petrovicích a někteří tam ještě hrají i dnes. Hráčí kteří někdy měli něco společného nebo stále mají s tímto klubem jsou: Radim Černý, Jakub Csomor, Jiří Švec, Petr Hladonik, Miroslav Kunčický, Richard Suchánek a Martin Růžička. mnoho z těchto hráčů však svou kariéru zkoušeli jinde jako třeba v Karviné nebo Bohumíně. I přesto, že tito hráči měli možnost spolu hráti v Petrovicích, nikdy si tato skupina lidi nezahrála pohromadě. Nyní však nastává jiná situace a tito lidé spolu s: René Napravil, Lubomír Hála, Radek Růžička a Jakub Svižala budou tvořit společný mančaft čtvrté futsalové Karvinské ligy. Cíle v lize jsou prozatím neznámé. Neznáme soupeře a prvně se budem muset adaptovat na jinčí povrch než je travník na který je většina kluků zvyklá. Rozhodně se však neuspokojíme s tím, pokud se budeme držet někde v polovině tabulky nebo dokonce i níže.

Minulost je minulostí a nyní v týmu již nehraje Martin Růžička a Richard Suchánek. Ti opustili tým hned na začátku. Za to přišli další hráči jako Lukáš Ludvik a Miroslav Bárta. Tito hráči dopomáhají zesílit obrannou fázi našeho týmu a u soupeře budí respekt. Bohužel nás i provází spousta zranění. Jakub Csomor je ze hry venku a není jisté, zda si zahraje premiérový ročník FK Xtreme Karviná. Tak samo je na tom Lukáš Ludvik který se nám zranil v zápase.

Vznik oficiálních stránek 15.března 2010

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.http://futsalklubkarvina.wgz.cz/image/16062225