FK Xtreme Karviná

Vše o Futsal Klubu Xtreme Karviná

Liga

29.Říjen 2010

- Včera proběhla valná hromada a proběhlo losování soutěže. Zůčastnilo se 54 vedoucích týmů. V tetošní soutěži se odehrají čtyři ligy. 1. 2. a 3. liga standartním způsobem / 16 mužstev, 5 turnajů / Ve 4. lize je přihlášeno 17 mužstev a bude se hrát ve dvou skupinách a dvoukolově. Bylo odhlasováno poměrem 11-pro a 4-proti, že prvních osm týmů 1.ligy odehraje mezi sebou Play Off.20.Říjen 2010

- Poslední aktuální informace ...

. . : D Ů L E Ž I T É : . .

- Vedení města dostálo slibům a přislíbilo dotaci. Proto se startovné snižuje na 3 000 Kč.

- Zároveň vedení KaFuLi vyšlo vstříc všem opozdilcům a prodloužilo termím zaplacení startovného do pondělí 25.10.2010 do 17.00 hod. Po tom to termínu se pro tento ročník nebude možné přihlásit.

- Kdo ještě nemá vyřešené pokuty za tresty má nejvyšší čas, jinak by si nemohl letos zahrát !!!
07.Říjen 2010

- Minulý čtvrtek večer v "Bowling Baru" na hale MFK Kovony proběhla informační schůzka vedení KaFuLi a vedoucích týmů. Tím to bych chtěl všem zúčastněným jménem vedení poděkovat za jejích bohatou účast.

- Schůzi zahájil a slovo si vzal předseda Petr Hort. Informoval přítomné o systému organizace chystaného XVI. ročníku soutěže. Měl by fungovat zavedený loňský systém - čtyři ligy - 1., 2. a 3. po 16-ti mužstev, 4. bude naplněna podle počtu přihlášených týmů. Soutěž se tradičně odehraje ve dvou halách - hale Házené a MFK Kovony - o víkendech - od listopadu 2010 do konce února 2011 -. Pro zatraktivnění celé soutěže se připravuje - novinka - po dohrání základní části první ligy si to prvních 8-mi týmů rozdá vyřazovacím způsobem v - Play Off -. Před posledním turnajem 1.ligy budou soupisky uzavřeny a mužstva nebudou moci připisovat nové hráče

- Slovo si poté vzal místopředseda Zdenek Orsag a vysvětlil všem, jak to bude letos se startovným. Startovné se od loňska nezměnilo a činní 5 000 Kč, informoval také o zájmů součastného vedení města podpořit naší amatérskou soutěž, která je pro širokou veřejnost a která začíná být čím dál víc populárnější a prestižnější.

- Já jsem všechny přítomné informoval o novinkách týkajících se webu ... po získání hlavního sponzora zabývajícího se prodejem sportovního zboží značky ADIDAS firmy BENESPORT. Kdo by měl zájem, tak si na sekretariátu MFK Karviná může objednat cokoliv s katalogů zboží ADIDAS SHOP z naších stránek. Za velmi výhodných cenových podmínek. V přiloženém ceníku si odečtěte slevu 35% !!!.

- Již teď jsou pro všechny zájemce tam též nachystané míče ADIDAS F50 Sala 65 v ceně 600 Kč info odkaz... se kterýma se bude hrát na turnajích.

- Ještě proběhla volné diskuze, kde jsem odpovídalo na jednotlivé formální a technické dotazy a k výkladu pravidel. Poté se schůze v poklidu ukončila. No snad jsem na nic podstatného nezapomněl..

. . : D Ů L E Ž I T É : . .

Do pátku 22.10.2010 je nutné zaplatit startovné ve výši 5000,- Kč, odevzdat řádně vyplněnou přihlášku a do 28.10.2010 soupisku mužstva.

Losování Karvinské futsalové ligy proběhne ve čtvrtek 28.10.2010 v 18:00 hod „Bowling Bar“ v hale MFK Kovona

 19.Září 2010

- Zdravím všechny příznivce karvinského futsalu a přináším všem horké novinky ....

- sešlo se vedeni Karvinské futsalové ligy / KaFuLi / aby připravilo novou sezónu ...

- nejdůležitější informace: Nový ročník se bude hrát pod hlavičkou BENESPORTU autorizovaného prodejce značkového zboží firmy ADIDAS. Byla přidána sekce ADIDAS SHOP, kde případní zájemci si z katalogů mohou vybrat zboží s 35% slevou !!! Kdo plánuje nákup dresů nebo jiného sportovního materiálu neváhejte a pro objednání se přímo obracejte na sekretariát MFK Karviná.

- další důležité informace ... startovné se nebude navýšovat a zůstane na 5000 Kč, výhledově by se mohlo dokonce snížit, 1.Liga bude mít uzavřenou soupisku k předem určenému termínu, další novinky ...

- Ve čtvrtek 07.10.2010 proběhne informační schůzka v 18,00 hod. / „Bowling bar“ v hale MFK Karviná - nutná účast jednoho zástupce mužstva. Zváni jsou také vedoucí nově se přihlášených týmů.

- Losování Karvinské futsalové ligy proběhne ve čtvrtek 28.10.2010 v 18,00 hod. / „Bowling bar“ v hale MFK Karviná.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.http://futsalklubkarvina.wgz.cz/image/16062225