FK Xtreme Karviná

Vše o Futsal Klubu Xtreme Karviná

rozpis zápasů

Pokud má někdo zájem si zahrát kontaktujte vedoucího týmu. kontakty jsou v rubrice: Kontakt!!!


den

datum:

začátek

soupeř
hraje ligu
výsledek
neděle 21.3.2010
 19:00 bez názvu
--------
17:2
sobota 27.3.2010
 19:00 FK Šachisti
4.liga
8:5
neděle 28.3.2010  20:30 bez názvu -------- 10:7
sobota 3.4.2010
 19:00 FK Šachisti
4.liga
10:4
čtvrtek 8.4.2010 21:00 bez názvu -------- 8:13
sobota 10.4.2010
 19:00 FC Flemingova united
 4.liga 9:4
čtvrtek 15.4.2010 21:00 bez názvu ------- 15:12
sobota  17.4.2010  19:00 bez názvu
-------
 15:8
čtvrtek 22.4.2010 21:00 FC Flemingova united 4.liga 11:5
sobota 24.4.2010  19:00 futsal Lowriders Karviná  3.liga 9:2
sobota 1.5.2010  19:00 bez názvu
--------
8:2
sobota 8.5.2010   19:00 Dynamo Kakabus
AFLO
10:16
čtvrtek 3.6.2010 20:00 Rohlíkovci -------- 11:12
sobota  5.6.2010 19:00 Galaktikos  4.liga  4:11
sobota  12.6.2010 19:00  Rohlíkovci  --------  15:5
sobota  19.6.2010 19:00   soupeř
   2:9
pondělí  21.6.2010  20:00  Rohlíkovci  -------- 20:10
sobota  26.6.2010 19:00  AC6  4.liga  14:10
sobota 3.7.2010 19:00 Rohlíkovci
--------
14:13
neděle 25.7.2010 17:00 Rohlíkovci --------
1:1, 4:3, 5:2
středa 28.7.2010 17:00 Rohlíkovci
--------
1:2, 4:2, 3:5
pátek 6.8.2010 17:30 Gunners Karviná  4.liga 8:7 (2:4)
neděle 8.8.2010 18:00 Rohlíkovci -------- 16:3
úterý 10.8.2010 19:00 FCK Baníček 2.liga 0:4, 2:3, 4:3
sobota 14.8.2010 19:00 Marsa
3.liga
 0:5, 2:5, 3:6
sobota 21.8.2010 19:00  Dynamo Kakabus
 AFLO 1:4, 3:6, 3:5
sobota 28.8.2010 19:00  Marsa 3.liga
 0:7, 2:6, 2:4
sobota 11.9.2010 19:00 Marsa
3.liga
 4:5, 3:6, 1:6
sobota 18.9.2010 19:00  Marsa 3.liga 1:2, 3:2, 2:4
sobota 25.9.2010 19:00  Marsa 3.liga
 1:3, 3:5, 3:1
sobota 2.10.2010 19:00  Marsa 3.liga
 2:5, 3:5, 2:5
sobota 9.10.2010 19:00  Marsa 3.liga  1:4, 4:4, 2:7
sobota 16.10.2010 19:00 Marsa 3.liga 3:3, 0:2, 3:3

.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.http://futsalklubkarvina.wgz.cz/image/16062225