FK Xtreme Karviná

Vše o Futsal Klubu Xtreme Karviná

Výsledky zápasů

17.7.2010 - Mezinárodní Tipsport turnaj v malé kopané 2010 v Ostravě - Proskovicích


Skupina A
Bergámo Orlová - Kastrol Team Žilina (SK)  3:5
Bergámo Orlová - FC Kahan  4:0
Bergámo Orlová - Roxbery Team  2:1
Bergámo Orlová - C.I.P Ostrava  2:2
Kastrol Team Žilina - Fc Kahan  0:2
Kastrol Team Žilina - Roxbery Team  1:2
Kastrol Team Žilina - C.I.P Ostrava  0:2
Fc Kahan - Roxbery Team  3:0
Fc Kahan - C.I.P Ostrava  2:4
Roxbery Team - C.I.P Ostrava  0:2

Skupina B
 Colspedia (SK) - 1.FC Chachaři  3:0
 Colspedia (SK) - FC Gunners Karviná  1:0
 Colspedia (SK) - FC Ostrava City  4:0
 Colspedia (SK) - FC Slovan Havířov  2:2
 1.FC Chachaři - FC Gunners Karviná  0:4
 1.FC Chachaři - FC Ostrava City  0:1
 1.FC Chachaři - FC Slovan Havířov  0:2
 FC Gunners Karviná - FC Ostrava City  2:0
 FC Gunners Karviná - FC Slovan Havířov  2:3
 FC Ostrava City - FC Slovan Havířov  2:2

Skupina C
 FC Molnlycke - FC Loosers Ostrava  3:0
 FC Molnlycke - FC Grasshoppers Ostrava  0:0
 FC Molnlycke - FC Toluen Ostrava  3:2
 FC Molnlycke - FC Horní Lhota  0:1
 FC Loosers Ostrava - FC Grasshoppers Ostrava  0:0
 FC Loosers Ostrava - FC Toluen Ostrava  1:1
 FC Loosers Ostrava - FC Horní Lhota  0:1
 FC Grasshoppers Ostrava - FC Toluen Ostrava  0:2
 FC Grasshoppers Ostrava - FC Horní Lhota  0:1
 FC Toluen Ostrava - FC Horní Lhota  1:3

Skupina D
 Narcis Ostrava - AC Sedma Havířov  0:0
 Narcis Ostrava - Nacapa!!!  0:0
 Narcis Ostrava - FC Flemingová United  1:1
 AC Sedma Havířov - Nacapa!!!  4:0
 AC Sedma Havířov - FC Flemingová United  1:0
 Nacapa!!! - FC Flemingová united  3:1

Skupina E
 1.FC Port of Alexandia - Tři Křížky CF  2:1
 1.FC Port of Alexandia - AC Chivava  1:1
 1.FC Port of Alexandia - FC Statkáři  1:0
 Tři Křížky CF - AC Chivava  1:3
 Tři Křížky CF - FC Statkáři  0:1
 AC Chivava - FC Statkáři  1:2

Skupina F
 P.Gliwice (PL) - AC Derby Ostrava  1:1
 P.Gliwice (PL) - HK Vyhla 1976  5:0
 P.Gliwice (PL) - FC AC6 z Karviné  0:0
 P.Gliwice (PL) - FC Horní Lhota ,,B´´  4:2
 AC Derby Ostrava - HK Vyhla 1976  0:0
 AC Derby Ostrava - FC AC6 z Karviné  2:0
 AC Derby Ostrava - FC Horní Lhota ,,B´´  3:0
 HK Vyhla 1976 - FC AC6 z Karviné  0:1
 HK Vyhla 1976 - FC Horní Lhota ,,B´´  1:1
 FC AC6 z Karviné - FC Horní Lhota ,,B´´  5:0

Skupina G
 Los Galacticos (sk) - FC Kavárna Fernet Ostrava  1:0
 Los Galacticos (sk) - FC Amatéři  7:0
 Los Galacticos (sk) - FC Pegasus Ostrava  2:0
 Los Galacticos (sk) - FK Xtreme Karviná  1:1
 FC Kavárna Fernet Ostrava - FC Amatéři  1:0
 FC Kavárna Fernet Ostrava - FC Pegasus Ostrava  2:0
 FC Kavárna Fernet Ostrava - FK Xtreme Karviná  1:2
 FC Amatéři -FC Pegasus Ostrava  2:2
 FC Amatéři - FK Xtreme Karviná  0:5k
 FC Pegasus Ostrava - FK Xtreme Karviná  2:2

Skupina H
 Bad Boys Žilina (sk) - FC Eden Team  1:3
 Bad Boys Žilina (sk) - R.T.Hukvaldy  4:7
 Bad Boys Žilina (sk) - FC Dravci Dolní Benešov  1:6
 FC Eden Team - R.T.Hukvaldy  1:5
 FC Eden Team -FC Dravci Dolní Benešov  1:3
 R.T.Hukvaldy - FC Dravci Dolní Benešov  3:1


Osmifinále
 C.I.P Ostrava - Nacapa!!!  0:0 (1:0 pp)
 Colspedia (SK) - FC Molnlycke  1:0
 AC Sedma Havířov - Bergámo Orlová  1:2
 FC Horní Lhota - FC Slovan Havířov  3:0
 1.FC Port of Alexandia - FC Dravci D. Benešov  1:1 (2:1pp)
 P.Gliwice (PL) - FK Xtreme Karviná  4:1
  R.T.Hukvaldy - FC Statkáři  7:1
 Los Galacticos (sk) - AC Derby Ostrava  2:1

Čtvrtfinále
C.I.P Ostrava -  Colspedia (SK)  0:2
Bergámo Orlová - FC Horní Lhota  0:3
1.FC Port of Alexandia - P.Gliwice (PL)  1:2
R.T.Hukvaldy - Los Galacticos (sk)  1:0

Semifinále
Colspedia (SK) - P.Gliwice (PL)  0:1
FC Horní Lhota - R.T.Hukvaldy  1:5

 O třetí místo
Colspedia (SK) - FC Horní Lhota  1:0

Finále
Růžové tlapičky Hukvaldy - Piateczki.Gliwice (PL)  1:0

..
.
.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.http://futsalklubkarvina.wgz.cz/image/16062225